Strona główna / Wydarzenia różne 2016 / Konkurs GPN
Konkurs wiedzy \'\'Wędruj i ucz się\'\'

Uczennice naszej szkoły Alicja Bandyk i Justyna Jagieła uczestniczyły w konkursie pod hasłem: „Wędruj i ucz się”. Odbył się on 15. grudnia 2016 r. w gościnnych salach Zespołu Szkoły i Gimnazjum w Niedźwiedziu i został zorganizowany przez Gorczański Park Narodowy. Ideą konkursu była popularyzacja ścieżek edukacyjnych GPN oraz zagadnień związanych z przyrodą, kulturą i historią Gorczańskiego Parku Narodowego. Laureatem konkursu została Alicja Bandyk, zajmując trzecie miejsce! Każdy uczestnik otrzymał drobne upominki, a zwycięzcy nagrody rzeczowe ufundowane przez Gorczański Park Narodowy i Starostwo Powiatowe w Limanowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!