Portal - Ochotnica Dolna
Strona główna
/
Absolwenci
/ absolwenci 2009
Wtorek - 18 lutego 2020 Konstancji, Krystiana, Sylwany "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia". Paul Holbach
Nasze gimnazjum
Nauczyciele i obsługa
Absolwenci
Klasy
Księga gości
Historia szkoły
Przesyłanie korespondencji
Rozbudowa szkoły
Wyjazdy do kina
Zespół Nucicki
Obchody 600-lecia lokacji Ochotnicy
Ogłoszenia
Szkolny zestaw podręczników.
Statut szkoły
Plan lekcji
Wydarzenia różne 2016
Sport 2016-17
Samorząd Uczniowski 2016/17
Uroczystości szkolne 2016
Wycieczki 2016/17
Projekty edukacyjne
Egzaminy 2017
Absolwenci 2009
[ najlepsi w nauce ]
[
absolwenci z III a
] [
absolwenci z III b
] [
w klasach
]
[ koniec roku ]
W takim gronie kończymy gimnazjum. Przed nami dalsza edukacja. Chyba będzie trudniej?
Darek Jagieła
Technikum nr 1 w ZSZ w Starym Sączu Technik leśnik
Piotrek Gołdyn
Technikum w ZS w Łącku
Technik budownictwa
Tomek Chrobak
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D) mat-fiz-inf
Karolina Jasiurkowska
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Zespół Szkół w Krościenku n/D) Kucharz
Łucja Nogawka
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
Kucharz
Jola Gabryś
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Zespół Szkół w Krościenku n/D) Kucharz
Ola Polczyk
Technikum w ZS w Łącku
Technik żywienia i gospodarstwa domowego
Ewelina Ptaszek
Technikum (Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D) Technik informatyk
Józefina Jasiurkowska
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Zespół Szkół Technicznych w Nowym Targu) wielozawodowa
Ela Podgórska
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D) mat-fiz-inf
Marysia Chlipała
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
ang-biol
Asia Lizoń
II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu
mat-fiz
Małgosia Konopka
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
pol-hist
Marysia Szlaga
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
ang-biol
Teresa Michałczak
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
Kucharz
Klaudia Zacher
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D)
ang-mat-geogr
Kasia Lach
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D) hist-wos-geogr
Alina Młynarczyk
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D) hist-wos-geogr
Anka Chryczyk
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
mat-inf-ang
Ewelina Chrobak
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
pol-hist
Kasia Błachut
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
mat-inf-ang
Aneta Chrobak
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
pol-hist
Monika Syjud
Technikum (Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D) Technik informatyk
Dawid Burnus
Technikum (Zespół Szkół Technicznych w Nowym Targu) Technik budownictwa
Dawid Kasprzak
Technikum nr 3 w ZSD-M w Starym Sączu
Technik informatyk
Kamil Tokarczyk
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
wielozawodowa
Darek Podgórni
Technikum w ZS w Łącku
Technik budownictwa
Arek Tylecki
Technikum w ZS w Łącku
Technik budownictwa
Jacek Tarchała
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
wielozawodowa
Wojtek Barnaś
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D)
ang-mat-geogr
Artur Kęska
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
wielozawodowa
Michał Jagieła
Technikum (Zespół Szkół Technicznych w Nowym Targu)
Technik budownictwa
Artur Florczyk
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Zespół Szkół Technicznych w Nowym Targu)
Mechanik pojazdów samochodowych
Kuba Gagatek
Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym w Piekarach
Mateusz Zasadni
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
wielozawodowa
Staszek Rusnak
Technikum w ZSE-M w Nowym Sączu
Technik mechatronik
Tomek Chlipała
Technikum nr 3 w ZSD-M w Starym Sączu
Technik technologii drewna
Hubert Chlipała
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D) mat-fiz-inf
Dawid Syjud
Technikum w ZS w Łącku
Technik budownictwa
Jasiek Młynarczyk
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D) mat-fiz-inf
Jasiek Kapłon
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D)
wielozawodowa
Łukasz Jagieła
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
wielozawodowa
Jacek Duduś
Technikum nr 3 w ZSD-M w Starym Sączu
Technik mechanik
Laura Chlipała
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
ang-biol
Danka Urbaniak
Zasadnicza Szkoła Zawodowan nr 2 w ZS nr 2 w Nowym Sączu wielozawodowa (
Jadzia Urbaniak
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D)
mat-fiz-inf
Dominika Faltyn
I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu
ang-pol-niem
Justyna Florczyk
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D)
ang-mat-geogr
Andrzej Borzęcki
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Łącku
wielozawodowa
Mateusz Czupryna
Technikum nr 1 w ZSZ w Starym Sączu
Technik technologii żywności
Anka Jankowska
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół Nr 3 w Nowym Targu)
mat-ang
Renata Florczyk
Liceum Ogólnokształcace w Starym Sączu
mat-inf-ang
Beata Konopka
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D)
ang-mat-geogr
Klaudia Głuc
Technikum (Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D)
Technik informatyk
Joasia Urbaniak
Liceum Ogólnokształcące (Zespół Szkół w Krościenku n/D)
ang-mat-geogr
© Wszelkie prawa zastrzezone
INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster:
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej '); //-->